Luxury Apartments In Barrio Palacio

Το Luxury Apartments In Barrio Palacio Μαδρίτη βρίσκεται 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Μπουέν Ρετίρο και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Atocha, ο οποίος είναι σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα προσφέρει θέα στο βουνό και παρέχει αποθήκευση αποσκευών.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα διαθέτει ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το Luxury Apartments In Barrio Palacio έχει μικρή κουζίνα εξοπλισμένη ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη για την άνεσή σας.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 6 λεπτά με τα πόδια από τη Βασιλική του Αγίου Φραγκίσκου el Grande. Τα Βασιλικά Ανάκτορα της Μαδρίτης είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκονται 1 χλμ. από το Luxury Apartments In Barrio Palacio. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Μουσείο Thyssen-Bornemisza που βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση του μετρό είναι La Latina που βρίσκεται σε απόσταση 450 μέτρων το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luxury Apartments In Barrio Palacio Μαδρίτη
Historic Loft For 7 In Heart Of Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Historic Loft For 7 In Heart Of Madrid

119 μ από το κατάλυμα
USD 1374 USD 1237
ανά νύχτα
Atico Con Terraza De Diseno En El Corazon De La Latina Alquiler Temporal
Τιμή μόνο για κινητά

Atico Con Terraza De Diseno En El Corazon De La Latina Alquiler Temporal

228 μ από το κατάλυμα
USD 361 USD 325
ανά νύχτα
Homeabout La Latina Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Homeabout La Latina Apartment

314 μ από το κατάλυμα
USD 257 USD 231
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU00004501300010949200000000000VUT-4501-232-00018
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Luxury Apartments In Barrio Palacio;
      Το Luxury Apartments In Barrio Palacio είναι στο κέντρο της Μαδρίτης, κοντά σε Αγορά Mercado de la Cebada.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Luxury Apartments In Barrio Palacio;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Luxury Apartments In Barrio Palacio περιλαμβάνουν Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία, Πλάθα ντε Οριέντε καθώς και Μουσείο ντελ Πράδο.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Luxury Apartments In Barrio Palacio;
      Η διαμονή στο το Luxury Apartments In Barrio Palacio κοστίζει 179€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Chocolateria San Gines και Museo del Jamon και απέχουν μόνο 13 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luxury Apartments In Barrio Palacio Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο